Dobrý den, informace o letošní sezóně ještě nebyly zveřejněny.
Sezóna v Dražicích obvykle začíná koncem června, letos mají jahody napříč ČR zpoždění 1-3 týdny.
Samosber jahod
před 6 lety
Prosim,kdy zacne samosber v Drazicich,kolik bude stat kilo jahod.Dekuji za odpoved.
Z.Pavlík
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nepožadujeme Váš souhlas s využitím technických cookies na našem webu. Z tohoto důvodu technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.
Funkční soubory cookie pomáhají provádět určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětné vazby a další funkce třetích stran.
Výkonnostní soubory cookie se používají k pochopení a analýze klíčových výkonnostních ukazatelů webových stránek, které pomáhají poskytovat návštěvníkům lepší uživatelský zážitek.
Pomáhají sledovat počet návštěvníků a také z jakého zdroje provoz pochází, což nám umožňuje zlepšovat výkon stránky. Můžeme s nimi určovat, které stránky jsou nejoblíbenější a které nejsou oblíbené, a také sledovat, jakým způsobem se návštěvníci na webu pohybují. Všechny informace, které soubory cookie shromažďují, jsou souhrnné a anonymní. Pokud soubory cookie nepovolíte, nebudeme vědět, kdy jste navštívili naši stránku.
Marketingové cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Kdy se bude, prosím, sbírat?
Dobrý den, pěstitel vyhlašuje termíny nepravidelně na svém webu. Doporučuji tam pravidelně chodit na stránku o samosběrech a kontrolovat.
Dobrý den chtěla jsem se zeptat kdy bude další termín sklizně jahod děkuji
Dobrý den, termín začátku sezóny bude známý až koncem měsíce. Sezóna letos u pěstitele ještě nezačala.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se musím předem objednat na samosběr jahod.
Děkuji za odpověď
Hezký den
Dobrý den, pěstitel o nutnosti objednání na samosběr nikde nemluví. Pravděpodobně tedy není třeba.
Pozor, u pěstitele ještě nezačala sezóna.
Dobrý den chtěla bych se zeptat kdy začíná samosběr ? Děkuji
Dobrý den, informace o letošní sezóně ještě nebyly zveřejněny.
Sezóna v Dražicích obvykle začíná koncem června, letos mají jahody napříč ČR zpoždění 1-3 týdny.
Prosim,kdy zacne samosber v Drazicich,kolik bude stat kilo jahod.Dekuji za odpoved.
Z.Pavlík
Dobrý den, začátek sklizně je očekáván v polovině června.